O nas

Każdy fan klasycznej pizzy na cienkim cieście oraz włoskich dań poczuje się tu jak u siebie! Niesamowity klimat, uśmiechnięta ekipa i doskonałe jedzenie przygotowane z myślą o Was! Pizzeria Gomorra zaserwuje Ci chrupiące pizze, wyśmienite makarony, obłędne gnocchi, a także wystrzałowe drinki oraz wiele, wiele innych! 

Jak to się zaczęło? Od małego lokalu nastawionego przede wszystkim na dowozy, do naszego kawałka włoskiego nieba które uchylamy przed Wami każdego dnia by móc dzielić się z Wami tym co kochamy najbardziej- włoską kuchnią! Każdego dnia zmieniamy się dla Was i uczymy się czegoś nowego, by wciąż zaskakiwać Wasze kubki smakowe nieoczywistymi kompozycjami, ale także nieśmiertelną klasyką!

Stale rozwijamy naszą ofertę, aktualnie organizujemy pizzowe warsztaty dla dzieci, imprezy okolicznościowe, a także cateringi. Za nami pierwsze transmisje z MŚ na dużym ekranie, a to zdecydowanie nie wszystko co dla Was szykujemy! Obserwujcie nasze profile na social mediach- warto być na bieżąco, bo jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa! Do zobaczenia przy stole #gomorranamiejscu lub w dowozie!

JUŻ NIEBAWEM DOWIECIE SIĘ O NAS WIĘCEJ :)