Pizzeria Gomorra

Gomorra to najlepsza pizza w Katowicach! Jeśli masz ochotę na prawdziwą włoską pizzę, odwiedź naszą pizzerię i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nasza pizzeria Ligota Katowice to wyśmienita pizza z pieca oraz wiele innych wyśmienitych potraw wywodzących się z Włoch. Stosujemy wyłącznie najlepsze składniki, aby sprostać oczekiwaniom największych smakoszy włoskiej kuchni.

Wstąp do nas lub wybierz ofertę pizza na dowóz Katowice, ul. Radockiego 261 – to tutaj na Ciebie czekamy!

Najlepsza pizza włoska – Katowice
Nasza pizzeria w Katowicach oferuje klasyczną pizzę, na przykład Margeritta, Prosciutto czy Capricciosa, ale w naszym bogatym menu możesz znaleźć także wiele innych propozycji.

Możemy również przygotować dla Ciebie pizzę z indywidualnie dobranymi składnikami lub pizzę pół na pół. To najlepsza pizza w Katowicach!

Nasza specjalność to prawdziwa pizza włoska Katowice – jeśli chcesz poczuć się, jak we Włoszech, odwiedź nas i zasmakuj w naszych tradycyjnych pizzach wypiekanych w piecu.

W menu posiadamy również włoskie makarony, sałatki, gorące pieczywo, paluchy grissini, dlatego możesz urządzić sobie u nas prawdziwa włoską ucztę.

Gomorra – pizza Ligota – nasz lokal jest również świetnym miejscem na spotkanie z bliskimi!

Pizza na dowóz – Katowice
Masz ochotę na wyśmienitą pizzę, ale nie chcesz ruszać się z domu? Rozwiązanie to nasza pizza z dostawą Katowice to główny obszar, który obsługujemy. W kategorii pizza dostawa Katowice nie mamy sobie równych!

Nie musisz długo czekać – nasza pizza z dostawą Katowice będzie u Ciebie już w 30-45 minut. Stosujemy specjalne torby termiczne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że pizza dotrze do Ciebie w idealnej temperaturze.

Gomorra – pizza z dowozem Katowice – jeśli masz ochotę na pizzę, zadzwoń do nas lub zamów ją on-line!

Możemy zaoferować Ci więcej niż inne pizzerie w Katowicach – sprawdź już teraz nasze menu na stronie internetowej i zobacz aktualne promocje. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Gomorra – pizzeria Katowice Ligota – zapraszamy!